KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16327215
nr 1632 7215
Oidentifierad konstnär. Svampar. Ej signerad. Olja på pannå, 21x32 cm, yttermått inklusive ram: 34x48 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 juli 2024
kl 18:07:24
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr